What's new
The Front Row Forums

Register a free account today to become a member of the world's largest Rugby League discussion forum! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

2024 QRL Junior Reps

Dolphins2023

Juniors
Messages
17
Mackay Cutters U19 Mal Meninga Cup Train On Squad for 2024:

Andrew Malayta, Bailey Anderson, Bailey Venz, Bailin Burnett, Braedyn Roberts, Cameron Stevens, Cooper Hannay, Darcy Clark, Darcy Daly, Ethan Van Kerkwyk, Flynn Matheson-Hone, Frank Cowley, Harry Considine, Harry Deguara, Harry Thorpe, Hayden Cumming, Henry Thorpe, Hunter Harris, Jack Thorburn, Jaffahl Skillington, Javen Ramsamy, Jaxon Purdue, Jett Hisco, Kai Simon, Kayne Smith, Levi Love, Liam Doherty, Logan Atkinson, Markus Kime, Mason Patterson, Matthew Watts, Michael Hinchey, Nehemia Wuatai-Davis, Nelson Fenlon, Reece Morris, Rory Woodall, Tenzin Contor, Tyler Shandiman, Will Shears, Will Veitch, William Whippy, Xavier Kerrisk, Xavier Ranginiwa-Thomas, Zach Keating, Zane Elletson, Zane McKellar

Coaching Staff:
Andrew Battaia (Head Coach), Eddy Cates (Assistant Coach), Brett Watton (Assistant Coach), Cameron Tomkinson (Assistant Coach), Mark Farmer (Manager), Morgan Rodgers (FAO)

Source: Mackay Cutters Facebook
 

ALX25

Bench
Messages
2,641
Burleigh Bears Cyril Connell Challenge U17 Squad
Archie Sillar, Brodie Saunders, Caleb Cresswell, Codey McConnell, Cooper Humphries, Cooper Larman, Cruz Tauaifaiga, Dallas Ingram, David Bryenton, Gabriel Salele'a, Hayden Watson, Hudson Pratt, Isaac Cullen, Israel Lotaki, Jax Damro, Kallen Boss, Kendrix Marsh, Kilarney Lavender, Kingston Seve, Levi Handyside, Levi Rusin, Linc Burt, Luke Jones, Malakai Mosaati, Marley Igasan, Marley McLaren, Reuben Dickson, Riley Partridge, Ryder Abell, Seth Gundry, Shadi Chami, Te Ira Rudolph-Mokaraka, Treleque Boyce-Silimaka, Tupou Francis, Zac Murphy, Zephaniah Takitaki
Coach: Ryan Gundry

<https://www.burleighbearsrlfc.com.au/2024-ccc-squad/>

Burleigh Bears Mal Meninga Cup U19 Squad
Amare Milford, Armani Wetini-Ngaropo, Austin Marsters, Bailey McConnell, Bailey Secombe, Brady Turner, Coby Black, Cooper Bai, Creedence Donovan, Disharne Tonihi, Ethan Bai, Gary Herlihy, Hiawe King, Jac Finigan, Jett Bryce, Jye Watton, Kanititeiti Sikahele, Klay Tancred, Max Murphy, Oscar Laffranchi, Philip Hakaraia-Ngamotu, Phillip Coates, Presley Folau, Ray Puru, Roy Tatupu, Sam Stephenson, Saxon Innes, Talas Abell, Tana Tuhaka, Titus Marsden, Waaka Hepi, Zyroam Tarawa-Herlihy
Coach: Ben Linde

<https://www.burleighbearsrlfc.com.au/2024-mmc-squad/>
 
Last edited:

ALX25

Bench
Messages
2,641
Mackay Cutters Development Challenge U17 Girls
Abriana Jones, Aleisha Corbett, Amelia Clancy, Brielle Contor, Briseis Tass, Cianna Faulkner, Courtney Harris, Destiny-Lee Tarau, Ebony Temple, Ella Duncan, Emily Donaldson, Erin Synnott, Ghaeddia Rihari, Jaccoa Keyssecker, Jada Cahill, Jaymie Clancy, Jessica Haworth, Katherine Ziekenheiner, Keeley Logan, Kelsi Hazledine, Layla Callander, Lilly Giblett, Liteeana-Lucy Wilson-Larry, Lucy McKendry, Mikayla Pitt, Montana Hodgkinson, Ruby Lucas, Scarlett Foord, Selina Cowley, Shamara Miller, Sierra Ebert, Sophie Searle, Tailor Meredith, Takiyah Sweet, Tayla Camilleri, Theresa-Gelia Malayta, Tiarni Walker, Trinity Cowley, Violet Algie, Zoe Ziegeler
Coach: Veronica Parter

Mackay Cutters Harvey Norman U19 Girls
Abbey Jackson, Abby-Rose Bowman, Alice Wheeler, Anneke Grobler, Anthea Campbell, Aria Paniora, Ava Wheeler, Bronte Clothier, Chelsea McLeod, Ciara Thomson, Cierra Lewer, Demi Rossi, Ella Cronin-Flanagan, Ella Webb, Eva Daly, Gracie Watt, Hanna Humphries, Ieesha Williams, Jennifer Kimber, Jeneshia Beveridge, Kaylee Zarb, Keala Florian, Keely Pitt, La Naliah Hine, Lataya Tonga-Viti, Leila Murphy, Libby Schill, Lily Peacock, Lily-May Carige, Macy Rudken, Makayla Davis, Mashayia Beveridge, Mersades Lawson, Miah Powell, Millie Hale, Mollee Stevens, Paige Mooney, Paityne Johns, Payton Douglas, Rodday Viti Hicks, Ruby Blackhurst, Shakaya Costello, Shaylee Hazledine, Tannah Comiskey, Trinity Grigg
Coach: Matt Sanders

<Mackay Cutters>
 
Last edited:

ALX25

Bench
Messages
2,641
Mackay Cutters Cyril Connell Challenge U17 Squad
Adam McSherry, Aleki Nona, Brody Moore, Camden Hopes, Cohen Jackson, Cohen Ross, Cooper Deguara, Craig Thaggard, Declan Grady, Deegan Hayles, Eli Cookson, Flynn Battaia, George Gofton, Grange Womal, Hamish Donohoe, Hudson Clark, Isaak Mezzen, Isaiah Wilson, Jack Townsend, Jake Hinton, Jake Peters, Jamie Hanson, Jarred Giumelli, Jesi Blanco, Joshua Toby, Jt Brice, Justis Costigan, Kaden Muscat, Kamron Harris, Kooper Shears, Lachlan Starr, Lachlan Whippy, Liam Newton, Mark Morrow, Norman Campbell, Owen Lucht, Reuben Saron, Riley Parnis, Ryan John, Shakhan Karehana, Stephen Sandow, Thomas Bassett, Toby Woodall, Tuakare Pearson, Tyson Coleman, Wilhelm Wienert, Wilson James

Coach: Dave Roberts

<Mackay Cutters>
 
Last edited:

ALX25

Bench
Messages
2,641
Northern Pride had to take down their trialists lists today due to perceived bias and failing to look at players from a wide array of clubs from FNQ. A big lesson for the club and let's hope they take it seriously.
 

ALX25

Bench
Messages
2,641
Ipswich Jets Mal Meninga Cup U19 Squad
Adam Yahia, Amaziah Murgha, Azariah Pule'aga, Ben Puller, Bill Fraser, Caleb Thomas, Dallas Caulton, Dean Jones, Dominique Sandow, Emmanuel Kasunga, Finn Lamond, Iosefa Kolio, Isaac Togia, Izaiah Mafi, Jabiri Mack, Jack Chandler, Jack Laing, Jaidyn Lauga, Jeriah Vagana-Malaitai, Junior To'o Moliga, Keaton Stutt, Kinkade Conlon-Carson, Lachlan Bushby, Lachlan Coburn, Lachlan Stuart, Lleyton Dodd, Lyncoln Cliffe, Maaro David, Mafiou Cherif, Malachi Vaigalu, Mataio Tuigamala, Nathan Fraser, Neil Toleafoa, Orlando Levi, Oska Greentree, Reeco Kirk, Saifiti Junior Saifiti, Salesi Kali, Tangi Holaafolau, Tarell Indich, Tayshon Foley, Teddy Foster, Tom Watson, Tyson Feketi, Waylon Caldwell, Xavier Wells

Coach: Tye Ingebrigtsen

<Ipswich Jets Rugby League Team>
 
Last edited:

ALX25

Bench
Messages
2,641
Brisbane Tigers Cyril Connell Challenge U17 Squad
Adam Kim, Clinton Smith, Cooper Benvenuti, Cooper Greenhill, Cooper McInnerney, Dominic Ierome, Edison Murnane, Elijah Breen, Frontier Wiperi-Maiava, Grayson Wharakura, Hone Skinner, Hudson Bishop, Jacol Barney, Jahzayis Perenara-Livapulu, Jeremiah Atoa, Jerome MacDonald, Jonah Wilde, Jordan Hotere, Palehehau Latu, Kaea Taunoa, Kahurangi Kitto, Kayzon Key, Keoki Koraba, Kihan Zadebernyj-Cox, Kimireva Robert, Kingston Taka, Kobi Floro, Luke Thornton, Matthew Morris, Max Blanch, Montgomery Betham, Nikorima Wharakura, Oscar Donovan, Raymond Nagas, Ryder Koia, Siosaia Poese, Trent Picot, Tyrece Herniman, Vaughn Pahiva, Viliami Vea, VJ Vialau, Zach Lotaki, Zephanaiah Takitaki

Coach: Farren Mahoney

Brisbane Tigers Mal Meninga Cup U19 Squad
Aajay Watts, Bailey Neave, Ben Addley, Braiden Driscoll, Braxton Wilson-Clune, Diezel Brunker, Elijah Keung, Hayden Miller, Jack Gordon, Jack McCosker, Jackson Connor, Jackson Rose, Jacob Sa, Joshua Lee, Joshua Tokam, Kayliss Brown, Kevin Blessington, Kobey Timms, Lachlan Mastrone, Lyncoln Cliffe, Macarius Pereira, Maika Poese, Malik Elabbasi, Maximus Spragg, Michael Hunnisett, Mikael Ibrahim, Mitch Dowling, Peter-James Sua, Samson Tuqiri, Taelon Te-Whiu Hopa, Tom Green, Tyrell Tuimalealiifano, Vantayvius Peo, William Bloxham, Xavier Hellyer, Xyon Purcell

Coach: Ben Weston

<Suzuki Brisbane Tigers>
 
Last edited:

ALX25

Bench
Messages
2,641
Ipswich Jets Cyril Connell Challenge U17 Squad
Alofa Naotama, Bailey Vang, Benjamin Kirisome, Berakah Tuifaasisina, Ceaser Yeatman, Caleb West, Cameron Beach, Chayse Russell, Christian Mikaele, Cooper Cracknell, Cooper Hayes, Corey Elder, Daniel Feterika, Deegan Towler, Dennis Papua, D'rtanyon Vaivai, Eddierota Fa'amausili, Ephesian Tusa, Finn Kendall, Freedom Liaina, Grady Payne, Harry Vidler, Innocent Baruani, Ioane Tiatia, James Pau, Jazarius Filipaina, Josiah Grey, Kaleb-Andrew Mene, Kingston Aiolupo, Leroy Charles, Lleyton Fotu, Luke Cronon, Neyon Taito-Makea, Royal Taito, Tannar Baker, Tiger Campbell, TJ Sauaso, Ty Taputoa, Tyler Theuerkauf, Tyreek Carlo, Tyson Walker, Vena Aukusitino-Fetalaiga, William Riley, Xzavier Timoteo, Zavier Holdorf

Coach: Jye Tuaimau-Gadsdon

<Ipswich Jets Rugby League Team>
 
Last edited:

ALX25

Bench
Messages
2,641
Norths Devils Cyril Connell Challenge U17 Squad
Aleki Schuster, Angus Tagicakibau, Archer Mesritz, Benjamin Di Donna, Bond Bradley, Cooper Benvenuti, Cortez Kirkpatrick, Dallas Davidson, Damon Humphrys, Devine Timu, Devante Andrews, Dyer Akauola, Eden Tokuma, Ethan Grimshaw, Fynn Dalton, George Joseph, Harper Enasio, Hayden Polson, Hayden Smith, Isaac Rauluni, Jack Corby, Jai Pattinson, Jarah Chaseling, Jared Charles-Horne, Kanon Phillips, Keyarn Pene, Kohen Smith, Lachlan Mason, Latrell Henry, Leo Henry, Lincoln Dalton, Lincoln Manuel, Mason Phillips, Montgomery Betham, Oli Patterson, Olley Spicer, Oscar Vukovich, Romarion Kupenga-Tuitama, Ryan Johnson, Ryan Lopez, Shakur Rivers, Shannon Bishop, Sonny Herdegen, Tai Kapaith, Taoso Taoso, Timahna Tandy, VJ Vialau

Coach: Shayne Boyd

<https://northsdevilsrlfc.com/2023/1...-squads-for-the-2024-cyril-connell-challenge/>
 
Last edited:

ALX25

Bench
Messages
2,641
Sunshine Coast Falcons Cyril Connell Challenge U17 Squad
Andrew Mika, Ashyr Kelso, Blake Dynevor, Brady Hawkins, Brandyn Marks, Charley Ogden, Charlie Coates, Cohen Cochran, Darcel Snowden, Ellyjah Birve, Jackson Koina, Jett Ryan, Johnathan Leuluai, Jordan Brown, Kai Harris, Kalan Beattie, Kaoi Moses, Keagan Zanchetta, Khanye Pirere, Lachlan Asi, Lincoln Payne, Lucas Bourke, Memphys Pirere, Miller Thompson, Nash Oliphant, Nash Tollen, Nate Donald, Nathan Thomas, Oliver Kleijn, Taj Burke, Taj Handsaker, Teile Munyard, Timothy Corbet, Toby Irvine, Tyler Conquest, Tyson Fallon-May, Will Campbell, William Joyner, Zayde Carfantan

Coach: Tim Baldwin

Sunshine Coast Falcons Mal Meninga Cup U19 Squad
Bayden Hales, Ben Waters, Blaine Watson, Bradley Higgins, Brayden Bainbridge, Brock Sankey, Callum Ballantyne, Casino Williams, Christian Simpson, CJ Toye, Clive McCormack, Cody Rowe, Coen Searl, Cooper Clarke, Douglas Snell, Emerson Jackson, Ethan Yarrow, Ezekiel Monckton, Finn Lawson, Jack O'Brien, Jack Philp, Jackson Kite, Jaelym Hohaia, Jai Bowden, James Marriott, Joseph Meikle, Kaden Humphris, Kallum Murphy, Koby Brown, Kye Porter, Lexus Manuel-Maliko, Liam Smith, Marley Marshall, Mitchell Bebbington, Noah Noke, Quintin Coulter, Riley Jervis, Taij Roberts, Tait Coghlan, Talavou Pule, Timothy Duncan, Tristan Roselt, Tyler Te Tana, Tyrell Hopkins, Zac Hanson, Zarley Hodges

Coach: Cam Boaza

<https://scfalcons.com.au/2024-u17-and-u19-male-pre-season-squads/>
 
Last edited:

ALX25

Bench
Messages
2,641
Norths Devils Mal Meninga Cup U19 Squad
Adam Kahn, Amos Va’a, Andre Mbunde, Austin Mitchell, Brody Anderson, Caleb Brown, Denzel Siaki, Dontae Siaki, Eli Bijl-Kakoi, Emerson Jackson, Flynn Madders, George Taualai, Izaiah Waters, Jaiden Sawtell, Joey Filipe, Jordan Kake, Jye Fong, Kobe Vakalahi, Lachlan Mikulec, Lauloto Salei, Laurie Lupematasila, Leon Karena, Luke Adamson, Maddox Goodwin, Maddox Maclean, Marshall Vaili, Matthew Ribot-De Bresac, McSweeney Ripa, Myron Taupati-Campbell, Patrick Cathcart, Solomon Platt, Sylas Simon, Thomas Hansson, Tyson Fuatimau, Walter Joseph, Waylon Caldwell, William Sologinkin, Xavier Wells

Coach: Shannon Tupara

<https://northsdevilsrlfc.com/2023/1...-shannon-tupara-for-the-2024-mal-meninga-cup/>
 
Last edited:

ALX25

Bench
Messages
2,641
Northern Pride Cyril Connell Challenge U17 Squad
Ben Walker, Braith Clubb, Cayde Miller, Caylen Hunter, Chase Sheppard, Cody Robson, Cody Weldon, Cooper Meares, Corey Anderson, D'Artanyan Connolly, D'Wan Walker, Elsiyah Laumatia, Floyd Sakail, Harmon Benioni, Hunter Callaghan, Jack Daniels, Jack Turner, Jackson Clark, Jake Russo, Jason Barton, Jason Hastie, Jaxson Rayson, Jett Walker, Jimi Kusu, Leslie Fatafehi, Lucas Russell, Michael Misi, Miki Toquero, Raymond Gamu, Raysa Srhoj, Riley Wells, Ryan Millard, Sam Jonsen, Sipi Sipi, Tyler Srhoj

Coach: Kris O'Farrell

Northern Pride Mal Meninga Cup U19 Squad
Aidan Caisley, Blake Morice, Cameron Nelson, Chad Knowles, Cohen Emmi, Cohen Stoute, Devontay Auda, Dylan Cunningham, Gabriel Tunimakubu, Gabriel Wood, George Palipe, Jack Lodge, Jack Rix, Jackson Fahlstrom, Jett Boggian, Jhidan Dhikes, Keiran Turner, Kenneth Banu, Kyan Sheppard, Lachlan Kelly, Lachlan Magill, Liam O'Brien, Malachi Donaldson, McFarlane Misi, Narason Moorcroft-Kose, Noah Blooranta, Noah Dowdle, Rhys Woolcott, Samson Giles, Seth Stein, Tesharne Kapigeno, Tyrone Williams, William England

Coach: Bevan Walker

Northern Pride Harvey Norman U19 Girls
Alyssa Patch, Amanda Palu, Aneice Mitchell, Asia Diamond, Charlene Mene-Whap, Chasidy Pearson, Elenoa Regunamada, Ella Nona, Fiona Gagai, Jolena Takai, Jytte Wallace, Kimberley Bryant, Layla Geck, Lilly-Jay Licence, Lynette Bosuen, Micfreda Kiwat, Monique Maniot, Odette Richter, Pamela Joe, Sentina Waianga, Syianna Banu, Talea Villaflor, Teesha Potts, Thanh-Huong Mene, Tomiko Hirakawa, Torrica Addo, Wazanna Thaiday

Coach: Flori King-Smith

Northern Pride Development Challenge U17 Girls
Adonina Solomon, Alia Walker, Anerue Daniel-King, Arianna Martin, Blair Berrigan, Brydee Spry, Chloe Mackenzie, Elishama Suavai, Freya Gutchen, Gabriella Savage, Jacinta Blohm, Jaeda Morato, Jordana Woods, Kayden Plumb, Kieesha Sailor, Lakeisha Ulutui, Layla Enoch-Heard, Lisa Waireg, Mary-Sha Mairu, Nayita Joseph, Niya Hodge, Nylese Meredith, Olivia Mason, Sharna Abdy, Shauna Sagigi, Shiloh-Lily Babsek, Summer-Rose Phair, Taylor Fitzgerald, Teneisha Ah Kee, Wasada Lui

Coach: Elio Oberleuter

<Kenfrost Homes Northern Pride>
 
Last edited:

ALX25

Bench
Messages
2,641
Western Clydesdales Cyril Connell Challenge U17 Squad
Alastair MacLachlan, Aloysius Va'a, Baraka Obwocha, Braden Eisenmenger, Braithen Scott, Brodie Hilt, Charlie Barnes, Charles Stafford, Clayton Hensler, Declan Reen, Dustin Golding, Harry Green, Harry Robinson, Hayden Nicholson, Hunter Price, Jack Curtin, Jackson Winnett, Jacob Lang, Joseph Litidamu, Kailan Roberts, Kalan Potter, Kolby Munro, Lachlan Lyons, Lachlan McGrath, Laythan Potter, Liam Marshall, Lucas Burrow, Lucas Clarke, Mackenzie Quinn, Max Murphy, Mitch Wilkes, Raymond O'Neill, Regan Jackson, Riley Wainwright, Riley Zanette, Samuel Lowien, Shaun Elara, Taj Singh, Thomas MacDonald

Coach: Ned Murphy

Western Clydesdales Mal Meninga Cup U19 Squad
Aaron Hinch, Alexander Woodbridge, Amdes Saunders, Ashton Wilson, Bailey Rathmell, Bodhi Sharpley, Braith Clark, Brooklenn Mundraby-Grogan, Carge Martin-Brown, Carter Blades, Fakamalinga Likio, Fletcher Prendergast, Harrison Boal, Harry Eyers, Iva Price, Jack Cleversley, Jack Philp, Jacob Mundy, Jake Hatton, Joey Sankey, Jye Gibson, Lucas Paynter, Luke Cesari, Lyncoln Cliffe, Lyucian King-Togia, Matthew Moore, Matthew Drews, Matthew Schultz, Matthew Simpkin, Michael Lindsay, Mitchell Dabin, Mitchel Clem, Oskar Byrne, Riley Baharov, Ronald Duncan, Shannon Elara, Tait Cameron, Taj Buchanan, Thomas Fenwick, Trace Beattie

Coach: Gus McKellar

Western Clydesdales Harvey Norman U19 Girls
Aleesha Hartley, Bonnie Zappa, Breanna Hoskin, Bridget Lucas, Chelsea Middleton, Chloe Pallisier, Elara Salisbury, Eliza Morcom, Gaby Anderton, Jessica Fitzgibbons, Jessica Parkes, Jessie Friedrichs, Katelyn Collie, Keely Roche, Kia Tayley, Libby Dunn, Lucy Davis, Maddie Mediero, Madisyn Green, Mikeely Scott, Morgan Tyson, Nicole Robertson, Prezlee Nothdurft, Rashae King, Reagan McMillan, Reyna Core, Rianna Haverhoek, Shamaia Grey, Sumaya Haidari, Zoe Woods

Coach: Elle Moss

Western Clydesdales Development Challenge U17 Girls
Aaliyah Murray, Abby Sayeg, Ameilia O'Toole, Angela Robertson, Angel-May Monagle, Athiak Chol, Ava Mitchell, Bella Duncan, Brydie Leeson, Charlotte Collie, Chloe Seefeld, Chloe Thompson, Eden Croker, Ella Byrnes, Ella Hollis, Ella King, Eustacia Golobic, Isabelle Duncombe, Jacki Diete, Jadee Denton, Karlie Falvey, Kaysharn Deemal, Kyomie Deemal, Leteena Medland, Mia Byrnes, Mia Everson, Millie Wolff, Poppy Gibbons, Pypah Ferguson, Sedeequa Nelson, Shyanna-Cee Crittle, Sienna Carr, Sophie Pender, Stavroula Georgaros, Tayla Horrobin, Tayla Thomas

Coach: Russell Jones

<Western Clydesdales RLFC>
 
Last edited:

ALX25

Bench
Messages
2,641
Tweed Seagulls Cyril Connell Challenge U17 Squad
Archie Sillar, Ashton Huree, Beau Hartmann, Benji Quinlan, Boston Hubbard, Callum Dalton, Devin Bates-Wellington, Donte Tahuhu-Wilson, Dylan Watkins, Ethan Jackson, Freeman Raftstrand-Smith, Gaziah To'omaga, Grange Womal, Harvey Smith, Jack White, Jahkayis Mabbett, Jai Billish, Jonah Rangiwai, Josiah Fa'aoso, Jyah White, Kalani Patu, Marlie Barry, Max Fife, Nelson Makaafi, Reece Gorman, Reef McKay, Rhys Alldridge, Ryder Bodley, Santino Pekepo-Tevaga, Simione Tauelangi, Skye Adams, Taj Lateo, Tavake Tau'a'alo, Torino Jackson, Viliami Fifita, Xhai Waerea

Tweed Seagulls Mal Meninga Cup U19 Squad
Alex Leapai, Anton Whaiapu, Bailey Simpson, Billy Tonkin, Billy Wellard, Braydan Wong, Brock Lennox, Callum Bowles, Chaz Bond, Cooper Lewis, Cory Pearse, Ethan Schultz, Hiawe King, Isaac Harrison, Jac Finigan, Jack Hudson, Jack Schmidt, Jake Lateo, Jaylen Taewa, Jiale Litidamu, Josh Donovan, Junior Filimaua, Jury Taewa, Lachlan Offley, Levi Dangerfield, Mason Barber, Ray Puru, Roko Bilish, Ryder Williams, Sunny Kama, Toran O'Donnell, Tyson Ploegsma, Zac Frazer, Zac Kumbamong, Zane Harrison

<Tweed Seagulls RLFC>
 
Last edited:

ALX25

Bench
Messages
2,641
Norths Devils Development Challenge U17 Girls
Aaliyah Murphy, Aaliyah-Rose Tusiofo, Abuk Gaw, Annabel Hales, Ari Finkelstein, Ashley Cotter, Bailey Sorbello, Bailey Webb, Cathy Sakaio, Charlotte Emery, Easter Taualai, Emily Maher, Eva Steers, Isabelle Mason, Jara’Kyah Turpin, Jessica Cross, Jessica Jahnke, Jhenarie McAvoy-Turpin, Katrina Hopkins, Lana Bryan, Letia Alefaio, Lieseth Ware, Manieya Aalders, Matarhnie Benjamin, Memphis Tanielu, Nikkita Webb, Nyeema Tuua, Paige Stagg, Rikiana Allan, Shardae Livermore, Sisilia Vaka, Tameira Wotton-Robertson, Tristin-Shae Peeni-Savelio, Vaisaili Chan-Kee

Coach: Kristian Freed

<https://northsdevilsrlfc.com/2023/1...ristian-freed-to-take-the-helm-as-head-coach/>

Norths Devils Harvey Norman U19 Girls
Ally Ramsay, Amani Fotu, Amy Bird, Angie Fa’aoso, Ava Walters, Azura-Blu Masani, Bonnie Zappa, Cedella Matatahi, Dekoeta De La Cruz, Eleina Tasmania, Georgette Di Trapani, Grace Coorey, Grace Robinson, Haraliza Ilau, Jacinta Neemia, Jessica Ivey, Jessica Young, Kaea Daniels-Harris, Keeley Davies, Lacey Spletter, Lillyarna Minter-Hawe, Madison Morris, Reshaei Chaseling, Roxy Bohn, Shakota Nimock Anderson, Sienna Twigg, Skylah Heke, Summer Welch, Tanisha Tryhorn, Tayjah Edmunds, View Mckenzie, Zerlynn Vakanofiti

Coach: Leon Savelio

<https://northsdevilsrlfc.com/2023/1...nounced-leon-savelio-appointed-as-head-coach/>
 
Last edited:

ALX25

Bench
Messages
2,641
Tweed Seagulls Coaches
CC: Neil Richards
MM: Sam Meskell
HNW U19: Anthony Swain
HNW U17: Veronica White

<Tweed Seagulls RLFC Facebook>
 
Top